2023-05-23 - 22:18
MİLLETVEKİLİ KAYIT İŞLEMLERİ DEVAM EDİYOR
Meclis'te bugün 14 milletvekilinin daha kayıt yaptırması ile kayıt yaptıran milletvekili sayısı 18 oldu.

Bugün kayıt işlemlerini yapmak için ilk gelen isim MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay oldu.

Atay’ın ardından MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak, CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun, CHP Kırklareli Milletvekili Fahri Özkan da mazbatasını görevlilere teslim ederek, kayıt yaptırdı. 

Öğlenden önce kayıt işlemleri için gelen bir diğer isim ise İYİ Parti Edirne Milletvekili Mehmet Akalın oldu. Akalın, kayıt işlemini yapmak üzere eşi Keriman Akalın ve kızı Zehra Akalın ile Meclis'e geldi. Akalın'a rozetini eşi Keriman Akalın taktı. 

Kayıt işlemleri için öğleden sonra gelen milletvekilleri arasında AK Parti Giresun Milletvekili Nazım Elmas, MHP Samsun Milletvekili İlyas Topsakal, MHP Çorum Milletvekili Vahit Kayrıcı, CHP Bolu Milletvekili Türker Ateş, MHP Nevşehir Milletvekili Filiz Kılıç, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Gökhan Diktaş, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mestan Özcan ve MHP Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir yer aldı.

Bu isimler arasında yer alan AK Parti Tekirdağ milletvekilleri Gökhan Diktaş ve Mestan Özcan, kayıt işlemlerine eşleriyle birlikte geldi. Her iki milletvekiline de rozetleri eşleri tarafından takıldı.