Turkiye Buyuk Millet Meclisi

NURCAN ATLAS
 Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı Başkanı
Telefon: +90 (312) 420 68 84
  +90 (312) 420 68 85
Faks: +90 (312) 420 68 86
E-Posta: nurcan.atlas@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

1974 yılında İstanbul’da doğdu. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu.

1994 yılında Kanal 7 Televizyonunda ekonomi muhabiri olarak mesleğe başladı. On yıl çalıştığı televizyonda yapımcı-yönetmen olarak görev aldı.

2008 yılında Basın ve Görsel Tanıtım Danışmanı olarak İstanbul Fatih Belediyesine geçti.James BOND 'Skyfall', The Water Diviner, Argo, Taken Two gibi Hollywood yapımları başta olmak üzere birçok yerli ve yabancı yapımın Tarihi Yarımada Koordinatörlüğünü yaptı.

11 yıl danışman olarak hizmet verdiği Fatih Belediyesinden ayrılarak, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanı görevine getirildi. Atlas, 15 ve 17 yaşında iki çocuk annesidir.

 

 

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

TBMM Gezi ve Rehberlik

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, TBMM rehberlik online kayıt sistemine başvurunun ardından, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

Milli İradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açılmıştır. Her ayın ilk Cumartesi günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında önceden herhangi bir randevu almaksızın saat başı gerçekleştirilen gezi programlarına katılabilmek için TBMM Dikmen Kapısına gelmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki