Turkiye Buyuk Millet Meclisi

YAVUZ EMİR BEYRİBEY
 Bilgi İşlem Başkanlığı Başkan Vekili
Telefon: +90 (312) 420 75 59
  +90 (312) 420 68 50
Faks: +90 (312) 420 78 07
E-Posta:
Özgeçmiş

Yavuz Emir Beyribey, 2003 yılında Başkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nden lisans derecesini, 2011 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Yazılım Yönetimi programından yüksek lisans derecesini aldı. Halen Gazi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü'nde Doktora eğitimine devam etmektedir. Kariyerine mühendis olarak Türk Hava Yolları A.O. Bilgi Teknolojileri Başkanlığı'nda başlayan Beyribey, ardından Türk Telekomünikasyon A.Ş. İnternet Veri Merkezi'nde Telekom Uzman Yardımcısı olarak yerli ve yabancı ortak birçok projede Yazılım Geliştirme Mühendisi ve Proje Yöneticisi rollerinde çalıştı. 2008-2018 yılları arasında T.C. Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreterliği'nde Yazılım Müdürü, 2014-2016 yılları arasında Yazılım Müdürlüğüne ek olarak Sistem ve Ağ Yönetimi Müdürlüğü, Bilgi Güvenliği Müdürlüğü ve Cumhurbaşkanlığı Devlet Bilgi Koordinasyon Merkezi Yönetimi görevlerini üstlenmiştir.

Sonrasında Türkiye Büyük Millet Meclisi Bilgi İşlem Başkanı olarak görevlendirilen Beyribey, halen bu görevi vekaleten sürdürmektedir.

 

 

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

Randevulu Okul Gezisi

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

Milli İradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açılmıştır. Her ayın ilk Cumartesi günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında önceden herhangi bir randevu almaksızın saat başı gerçekleştirilen gezi programlarına katılabilmek için TBMM Dikmen Kapısına gelmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki