Turkiye Buyuk Millet Meclisi

KAMİL POLAT
 Destek Hizmetleri Başkanlığı Başkan Yardımcısı (İç Hizmetler, Park ve Bahçe Hizmetleri)
Telefon: +90 (312) 420 71 36
  +90 (312) 420 71 37
Faks: +90 (312) 420 71 03
E-Posta: kamil.polat@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

1973 yılında Sivas'ta doğdu.

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünü bitirdi. Halen İTÜ/Mimarlık Fakültesi, Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Fen Bilimleri Enstitüsü'nde, Gayrimenkul Geliştirme Yüksek Lisans Programı öğrencisidir.

TÜSTAŞ Sınai Tesisler A.Ş.'de Kontrol Mühendisi (1995-1996), Sahil İnşaat San. Taah. Tic. Ltd. Şti. Firmasında Şantiye Şefi (Mart 1998-Aralık 1998), T.C. Ziraat Bankası Satınalma ve İnşaat Dairesi Başkanlığı'nda Mühendis-Müdür Yardımcısı (1998-2007), TBMM İnşaat Birim Amirliği'nde Müdür Yardımcısı (2007-2011) ve TBMM İşletme ve Yapım Başkanlığı'nda Başkan Yardımcısı (2011-2017)görevlerinde bulundu. Halen TBMM Destek Hizmetleri Başkanlığı'nda Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktadır.

Orta düzeyde İngilizce ve Almanca bilen, çok iyi seviyede de bilgisayar programlarına vakıf olan Kamil POLAT evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

TBMM Gezi ve Rehberlik

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, TBMM rehberlik online kayıt sistemine başvurunun ardından, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

Milli İradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açılmıştır. Her ayın ilk Cumartesi günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında önceden herhangi bir randevu almaksızın saat başı gerçekleştirilen gezi programlarına katılabilmek için TBMM Dikmen Kapısına gelmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki