Turkiye Buyuk Millet Meclisi

İZZET EMRE KISACIK
 İşletme ve Yapım Başkanlığı Başkan Yardımcısı
Telefon: +90 (312) 420 77 43
  +90 (312) 420 77 44
Faks: +90 (312) 420 72 74
E-Posta: izzetemrekisacik@tbmm.gov.tr
Özgeçmiş

1980 yılında Ankara’da doğdu. Ortaöğrenimini Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi’nde tamamladı. 2002 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. 2006 yılında Atılım Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İşletme Eğitimi Yüksek Lisans (MBA) Programını tamamladı.

2003 yılında TBMM İşletme Yapım Müdürlüğünde İnşaat Mühendisi olarak göreve başladı. İşletme Yapım Müdürlüğü, İnşaat Birim Amirliği ve İşletme Yapım Başkanlığı bünyesinde yapılan inşaatlarda kontrol mühendisi, 2015 yılında da Malzeme ve Dekorasyon Atölyesi Birim Sorumlusu olarak görev aldı. 30 Eylül 2019 tarihinde İşletme ve Yapım Başkanlığına Başkan Yardımcısı olarak atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

Randevulu Okul Gezisi

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

Milli İradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açılmıştır. Her ayın ilk Cumartesi günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında önceden herhangi bir randevu almaksızın saat başı gerçekleştirilen gezi programlarına katılabilmek için TBMM Dikmen Kapısına gelmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki