Turkiye Buyuk Millet Meclisi

Adnan GÜNNAR
26. Dönem Trabzon Milletvekili
Adres: Halkla İlişkiler Binası 5.Kat 3 Nolu Banko Oda: B506
Telefon: +90 (312) 420 61 30 +90 (312) 420 61 31
Faks: +90 (312) 420 23 43
  Gorme Engelliler icin Ozgecmis
Özgeçmiş

Adnan GÜNNAR

Trabzon / Akçaabat - 1966, Ömer, Ayşe.

Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini bitirdi. Atatürk Üniversitesinde Ortodonti Ana Bilim Dalında doktora ve uzmanlık eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesinde Sosyoloji öğrenimine devam etmektedir.

Trabzon Diş Hastanesi Başhekimliği, Trabzon Dişhekimleri Odası Başkanlığı ve Türkiye Okul Sporları Federasyonu Sağlık Kurulu Üyeliği yaptı. Ulusal ve uluslararası kongrelerde bilimsel tebliğleri, yayınları, organizasyonları yanısıra Sağlık Bakanlığı adına Afganistan'da çalışmalarda bulundu. 2007'de AK PARTİ Trabzon İl Teşkilat Başkanlığı ve 2010 yılında AK PARTİ Trabzon İl Başkanlığına atandı, 5 yıl İl Başkanlığı görevinde bulundu.

25 ve 26. Dönemde Trabzon Milletvekili seçildi. Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu ile Millî Savunma Komisyonu Üyesi olarak görev yaptı.

Orta düzeyde İngilizce bilen Günnar, evlidir.

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

Randevulu Okul Gezisi

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

Milli İradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açılmıştır. Her ayın ilk Cumartesi günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında önceden herhangi bir randevu almaksızın saat başı gerçekleştirilen gezi programlarına katılabilmek için TBMM Dikmen Kapısına gelmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki