Turkiye Buyuk Millet Meclisi

Mehmet Emin Murat BİLGİÇ
22. Dönem Isparta Milletvekili
Adres: Halkla İlişkiler Binası 1.Kat 1 Nolu Banko Oda: 8
Telefon:
Faks:
 
Özgeçmiş

AKŞEHİR - 1959, Mehmet Vehbi - Perihan - Hacettepe Üniv. Sosyal ve İdari Bilimler Fak., ODTÜ Ekonomi Bl., Uluslararası Ekonomik İlişkiler - İngilizce, Rusça, Kazakça - Ekonomist - Hazine Müsteşarlığı Uzmanı, HDTM Dış Ekonomik İlişkiler Gn.Md.lüğü Dünya Bankası Dairesi Sanayi ve Mali Sektör Şb.Md., Kazakistan Almatı Büyükelçiliği Ekonomi-Ticaret Müşaviri, Türkiye Teknoloji Geliştirme Vakfı, Kazak-Türk Munay Petrol Şti. ve Türk-Kazak İş Adamları Derneği Kurucusu, Devlet Bakanı Başmüşaviri - XXII nci Dönem Isparta Milletvekili - Bekâr.

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

Randevulu Okul Gezisi

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

Milli İradenin kalbinin attığı yer olan Türkiye Büyük Millet Meclisi tüm vatandaşlarımızın ziyaretine açılmıştır. Her ayın ilk Cumartesi günü 11.00 - 15.00 saatleri arasında önceden herhangi bir randevu almaksızın saat başı gerçekleştirilen gezi programlarına katılabilmek için TBMM Dikmen Kapısına gelmeniz yeterli olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki