Turkiye Buyuk Millet Meclisi

Milletvekilinin İmzasının Bulunduğu Meclis Genel Görüşme Önergeleri

ÖZKAN YALIM
CHP - UŞAK

Bulunan Kayıt Sayısı : 6
Dönem Taksim/Esas No Tarihi Meclis Genel Görüşme Önergesinin Başlığı ve Özeti
26 8/26 12/05/2017 İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal ve 24 Milletvekilinin, dış politikada yaşanan bazı sorunlar konusunda bir genel görüşme açılmasına ilişkin önergesi.
26 8/26 22/02/2017 İstanbul Milletvekili Mahmut TANAL ve 22 Milletvekilinin, olağanüstü hal kanun hükmünde kararnameleri ile ihraç edilen kamu görevlilerinin ve akademisyenlerin ihraç süreçleri konusunda bir genel görüşme açılmasına ilişkin önergesi.
26 8/25 10/02/2017 İstanbul Milletvekili Mahmut TANAL ve 24 Milletvekilinin, milli eğitim müfredatındaki değişiklikler konusunda bir genel görüşme açılmasına ilişkin önergesi.
26 8/20 05/12/2016 İstanbul Milletvekili Mahmut TANAL ve 37 Milletvekilinin, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından ilan edilen olağanüstü hal süresince çıkarılan kanun hükmünde kararnameler konusunda bir genel görüşme açılmasına ilişkin önergesi.
26 8/17 10/06/2016 İstanbul Milletvekili Mahmut TANAL ve 32 Milletvekilinin, Kilis halkının başta can güvenliği olmak üzere çeşitli sorunlar konusunda bir genel görüşme açılmasına ilişkin önergesi.
26 8/14 02/05/2016 İstanbul Milletvekili Mustafa Sezgin TANRIKULU ve 23 Milletvekilinin, Kilis'e gerçekleştirilen roketli saldırılar konusunda bir genel görüşme açılmasına ilişkin önergesi.

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Gunluk Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yoneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

Randevulu Gezi

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

 

 

 

E-devlet Üzerinden Randevu

E-devlet Linki

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni ziyaret etmek için e-Devlet üzerinden randevu talebinde bulunabilirsiniz.

e-Devlet Linki

Halk Günü

Halk Günü

TBMM ZİYARETÇİ KABUL SALONU 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNDE AĞIR HASAR GÖRDÜĞÜNDEN, BAKIM ONARIM FAALİYETLERİ BİTİNCEYE KADAR HALK GÜNÜ UYGULAMASI YAPILAMAYACAKTIR.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Kurtuluş Savaşı Müzesi

Kurtuluş Savaşı Müzes

'Birinci Millî Mimarlık Dönemi Üslubu'nun Ankara'daki ilk örneklerinden olan I.TBMM Binası, 1920-1924 yılları arasında Kurucu Meclis olarak da görev yapan Gazi Meclis tarafından kullanılmıştır. Halen TBMM Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı uhdesinde Kurtuluş Savaşı Müzesi (I.TBMM Binası) olarak hizmet vermektedir.

Milli Saraylar

Milli Saraylar

Kuruluşu Cumhuriyetin ilk yıllarına dayanan Milli Saraylar, zaman içerisindeki katılımlarla birlikte, iki saray, üç köşk, beş kasır, üç müze ve iki fabrikayı bünyesinde barındırmaktadır.

Milli Saraylar Sitesi

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi

Engelsiz Meclis

İşitme Engelliler

Rehber Eşliğinde Gezi

Yasama ve Denetim Hizmetlerine İlişkin Tanıtım Videolarına aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.

Youtube Erişim Linki