Konu:Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi münasebetiyle
Yasama Yılı:2
Birleşim:19
Tarih:20/11/2018


Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Odalar ve Borsalar Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi münasebetiyle
TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ

MAHMUT TANAL (İstanbul) - Teşekkür ediyorum Değerli Başkanım.

Tabii, bugün hep Düzce'den başladık ama Bolu'dan Düzce'ye inerken Kaynaşlı yolunda ışıklandırmalar yetersiz, kışın hep trafik kazaları oluyor. Benim Ulaştırma Bakanlığından istirhamım ve Düzce Milletvekili arkadaşımız da herhâlde gayret edecek, o da çaba sarf edecek, o yolun daha fazla aydınlatılmasını talep ediyoruz. Neden aydınlatılmıyor?

İkinci konu: Düzce ile Yığılca arasındaki yol çok dar. Yığılca'da bir çimento fabrikası yapılıyor, o çimento fabrikası oradaki arıcılığa zarar vermeyecek mi? Arıcılıkla uğraşan vatandaşımız mağdur olmayacak mı?

Üçüncüsü: Şanlıurfa ili Akçakale ilçesi ile Ceylanpınar arasında bir yol var, o yol neden yapılmıyor? Yıllardan beri hep yatırım programında olduğu hâlde yapılmamasının sebebi nedir? Eğer bir an önce bize cevap verirlerse sevinirim.

Teşekkür ediyorum, saygılar sunuyorum.