Türkiye Büyük Millet Meclisi

Ahmet ÇAĞLAYAN
Uşak Milletvekili
Adres:
Telefon:
Faks:
  Gorme Engelliler icin Ozgecmis
Özgeçmiş

UŞAK - 1952, Hasan Hüseyin - Kiraz - Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi - Az Düzeyde Fransızca, Arapça, Farsça - Savcı ve Hakim - Cide, Erfelek, Tercan, Çayırlı, Tavas, Karacasu ve Serinhisar'da Cumhuriyet Savcısı, Bafra Hukuk Hakimi, Diyarbakır DGM Hakimi ve 1 Nolu DGM Mahkemesi Başkanı, DGM Adalet Komisyonu Başkanı, Ankara Sulh Ceza ve Asliye Ceza Hakimi, Kahramanmaraş Türkoğlu Noteri - XXII inci Dönem Uşak Milletvekili - Evli, 2 Çocuk.

 

 

Sosyal Medya

Kurumsal Facebook Adresi Kurumsal Twitter Adresi RSS Aboneliği Günlük Haber Aboneliği Genel Kurul Facebook Adresi Genel Kurul Twitter Adresi Web Yöneticisine Mesaj
Sosyal Ağlarda TBMM

Arama

TBMM'yi Ziyaret

Randevulu Gezi

Rehber Eşliğinde Gezi

Türkiye Büyük Millet Meclisinin tanıtımı kapsamında ziyaretçilerin rehber eşliğinde gezdirilmesi, Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Başkanlığı tarafından hazırlanan bir program dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

 

Halk Günü

Halk Günü


TBMM'yi gezmek isteyen tüm ziyaretçilerimiz, cumartesi günleri randevuya gerek olmadan, 11:00 - 16:00 saatleri arasında TBMM Dikmen Giriş Kapısından giriş yapmak suretiyle gezi programından yararlanabilirler.

Detaylı Bilgi İçin

 

 

Mustafa Necati Kültür Evi

Mustafa Necati Kültür Evi

İki katlı tarihi binanın giriş katında TBMM Kültür Sanat ve Yayın Kurulu Başkanlığı Sergi Salonu bulunmaktadır. Sergi Salonunda TBMM Kültür Sanat ve Yayın Kurulu Başkanlığı tarafından kabul görmüş eserler, halka açık olarak sergilenmektedir.

Mustafa Necati Kültür Evi Tanıtım Sitesi

Milli Saraylar

Milli Saraylar

Kuruluşu Cumhuriyetin ilk yıllarına dayanan Milli Saraylar, zaman içerisindeki katılımlarla birlikte, iki saray, üç köşk, beş kasır, üç müze ve iki fabrikayı bünyesinde barındırmaktadır.

Milli Saraylar Sitesi

Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisi Sanal Tur

Türkiye Büyük Millet Meclisini aşağıdaki bağlantıyı kullanarak sanal olarak gezebilirsiniz.

TBMM Sanal Tur Gezisi